Pohádka "Na vlásku"

28.02.2011 20:59

22. února 2011 jsme byli pozváni do kina v Klimkovicích na animovanou pohádku "Na vlásku". Na představení jeli žáci první, druhé a třetí třídy. Už od rána jsme se všichni moc těšili. Učili jsme se první hodinu, potom jsme posvačili a vydali se na cestu. Venku byla velká zima a foukal silný vítr, proto jsme spěchali do teplíčka v kině. Když jsme dorazili, v kině už byli žáci jiných škol. Usadili jsme se  a pohádka začala. Byla o princezně s dlouhými zlatými vlasy, které jí pomáhaly v nesnázích - měly čarovnou moc. Někteří žáci první třídy byli v "doopravdickém" kině poprvé, o to větší byly zážitky... Po skončení pohádky jsme se rychle oblékli a spěchali na autobus do lázní. Přijeli jsme zmrzlí, hladoví, ale  spokojení. Druhý den ve škole jsme si o pohádce povídali a nakreslili jsme si pěkné obrázky.