Strašidlák Zapichlák

18.10.2011 20:39

I naše děti se radují z každé příležitosti popustit uzdu své fantazii. Ideální příležitostí k tvořivému bláznění je bezesporu čas kolem „Dušiček“, ve světě slavený jako Halloween. Naši pedagogové rádi blázní s dětmi, a proto jsme s nimi vyráběli Strašidláka Zapichláka. Protože takový Zapichlák může strašit celý rok v květináči a krásou květin se jeho hrůzostrašnost neutralizuje. Děti i my dospělí jsme se při této akci bavili a vy se můžete pobavit s námi shlédnutím fotografií.

Akce proběhla 18.10.2011 v rámci projektu „Bavíme se s Jodíkem“. Tento projekt Občanského sdružení Jodík podpořila v roce 2011 Nadace OKD.                                                                                                                                        Mgr. Libuše Turečková