Vánoční divadlo - ZŠ a MŠ Zbyslavice

14.12.2009 12:20

V rámci udržování přátelských vztahů se školami v okolních obcích nás v pátek 11.12.2009 dopoledne navštívili malí herci ze Základní školy a Mateřské školy Zbyslavice. Děti pod vedením svých pedagogů nacvičily krásné divadelní představení  s vánoční tématikou. Hra byla plná vánočních písní a koled s přiblížením vánočního příběhu a zrození Ježíška. Z důvěryhodných zdrojů  jsme se dozvěděli, že v době nacvičování a také přímo před představením  mnoho dětí ve Zbyslavicích onemocnělo chřipkou. Ovšem náhradníci se svých rolí ujali se ctí a vervou a dokázali pobavit všechny děti  z naší školy, které měly možnost představení shlédnout. Mnohokrát děkujeme hercům, scenáristovi, kostymérům, kulisákům, zvukaři i režisérovi za zprostředkování kulturního zážitku. Foto z představení i zákulisí můžete shlédnout zde.